Tu nie ma M jak miłość, tu jest M jak melanż


#1 2011-03-22 08:44:46

Crash Bandicoot

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 1017
Punktów :   

OOBE ( Out of body experience ) LEKCJA 2

Dziś tak samo jak wczoraj czeka Cię trochę pisania. Wyjmij zeszyt ewentualnie kartkę papieru oraz długopis. Powinny gdzieś tu niedaleko leżeć, prawda? Niech Twój zeszyt od teraz stanie się Twoim osobistym notatnikiem na temat podróży poza ciałem. Ci którzy wykonali wczorajsze zadanie na 6 mają w nim zapisane już kilka linijek. Zeszyt ten będzie służył do zapisywania nowych technik, metod, doświadczeń związanych z OOBE lub efektów jakie udało Ci się do tej pory osiągnął, będziesz także odrabiał w nim prace domowe zadane przeze mnie. Bądź spokojny, jestem dość sympatycznym nauczycielem :-). Tak starannie prowadzony zeszyt będzie dla Ciebie kompendium wiedzy o podróży poza ciałem, będziesz mógł wynotować najskuteczniejsze techniki jakie na ciebie działają, powrócić do doświadczeń jakie przeżyłeś czy trudnościach jakie musisz przezwyciężyć, by wychodzić z ciała jeszcze skuteczniej. Nigdy niczego nie przegapisz, ani nie zapomnisz, ponieważ masz swój osobisty notatnik.

Teraz zadanie praktyczne. Jeśli w Twoim pokoju słyszysz muzykę z wieży, wyłącz ją. Jeśli w telewizorze leci kolejna telenowela, wyłącz go. Potrzebna Ci w tym momencie cisza i spokój, bo za chwilę będziesz musiał się skoncentrować. Już to zrobiłeś? Dobrze, lecimy dalej...

Teraz w zeszycie zapisz dużymi literami (może być przed wczorajszymi zapiskami lub na całkowicie nowej kartce) takie oto zdanie: Poradnik (Tu wpisz swoje imię i nazwisko) jak wyjść z ciała. Napis może zajmować nawet całą stronę. Następnie wypisz 3 sny ze swojej przeszłości, te które pamiętasz najbardziej. Nie muszą one mieć najmniejszego sensu, po prostu je zapisz. Nie ważne jaki był to sen, to w końcu Twój prywatny poradnik, możesz podzielić się z nim każdym doświadczeniem ;-). Niech każdy ze snów będzie opisany chociaż 3ema zdaniami. Możesz napisać co się tam działo, co czułeś przed położeniem się spać, czy sen odnosił się jakoś do dnia poprzedniego, czy później okazało się, że ten sen miał jakieś znaczenie i wiele, wiele innych rzeczy. Oddziel sporym akapitem każdy ze snów i zapisz kiedy mniej więcej go śniłeś. Na przykład: dwa miesiące temu, kiedy miałem 9 lat, 2 lata temu czy dokładnie 29 września 1998 r.

Dzięki takim notatką przypomniało mi się około 6 podróży poza ciałem jakie miałem w dzieciństwie, a także wynotowałem 5 metod które działają na mnie idealnie. Ty też możesz dojść do jakieś niesamowitego odkrycia. Wykrzykniesz wtedy: No tak, miałem kiedyś OOBE! Albo Ta technika jest wspaniała, już kilkukrotnie na mnie zadziałała! Takie zdarzenia dają niesamowitego kopa motywacyjnego i chce się jeszcze bardziej trenować i rozwijać w tej dziedzinie. Taki przewodnik poprawia Twoją pamięć snów czy świadomych snów oraz Twój umysł nastawia się na to by zwracać większą uwagę na takie zjawiska, przez co będziesz doświadczał ich więcej. Zatem zapisuj w dzienniku każdy sen, wizje, świadomy sen czy podróż poza ciałem. Dziel się w nim swoimi przemyśleniami i nowymi technikami. Do dzieła!

Jutro powiem Ci jak się odpowiednio odprężać, by dało Ci to korzyści i żebyś poczuł się dobrze. Pamiętaj by przynieść ze sobą swój osobisty dziennik!


Podsumowanie:

1.Weź nowy zeszyt i przeznacz go na swój prywatny poradnik
2.Napisz w nim dużymi literami: Poradnik (Tu wpisz swoje imię i nazwisko) jak wyjść z ciała.
3.Zapisz w poradniku 3 sny ze swojej przeszłości


Praca domowa.

1. Wynotuj z tekstu jaką rolę może pełnić dziennik snów oraz dodaj 3 inne role ktorych nie wymieniłem w tekście. Liczę na Ciebie.

2. Zapisz dużymi drukowanymi literami w dzienniku: Za każdym razem gdy będę miał sen, świadomy sen czy podróż poza ciałem zapiszę to doświadczenie w swoim poradniku.

Zadanie na szkolną 6.

Napisz w swoim przewodniku jak zainteresowałeś się tematyką OOBE. Jak do tego doszło. Minimum na 3 zdania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slodkiflirtrpg.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl www.wiedzmin11.pun.pl www.rodzinkafd.pun.pl www.klubymotocyklowe.pun.pl