Tu nie ma M jak miłość, tu jest M jak melanż


#1 2011-03-21 19:27:47

Crash Bandicoot

Moderator

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 1017
Punktów :   

OOBE ( Out of body experience ) LEKCJA 1

Weź do ręki czysty zeszyt lub kilka kartek papieru. Jest to ważne, zrób to w tej chwili, zanim doczytasz do końca te zdanie. Jeśli czytasz to zdanie i nie masz jeszcze w ręku ani zeszytu, ani kilku kartek papieru to bądź świadomy, że każda chwila zwłoki opóźnia Cię w wyjściu z ciała. Tylko prawdziwe szczere działanie doprowadzi Cię do OOBE.

"Tylko prawdziwa, szczera chęć i motyw do podróży astralnej doprowadzi Cię do niej."
                                                                                                                Karol Cetlin

Na samym początku czystego zeszytu lub kartki papieru zapisz: Dlaczego Ja (Tu zapisz swoje imię i nazwisko) chcę doświadczyć podróży poza ciałem? Zapisz minimum 3, a maksimum 100 celów, zastanów się nad tym, minimum przez 3 minuty, żeby odpowiedzi nie były na zasadzie: A męczy mnie ten Karol to napisz cokolwiek, by mi więcej już o tym nie mówił. Takie podejście jest negatywne i tylko oddali Cię od OOBE. Przyłóż się i napisz szczerze dlaczego chcesz wyjść z ciała, co chcesz się dowiedzieć, co chcesz w sobie zmienić, co chcesz zobaczyć, gdzie się znaleźć itd. Możliwości jest wiele i czasami tylko przestrzeń astralna da Ci na to prawdziwą odpowiedź lub możliwość przeżycia tego na własnej skórze. Do dzieła, zapisz swoje motywy i cele w zeszycie czy na kartce!

Okej rozumiem, że skoro to już czytasz to skończyłeś pierwsze zadanie. Teraz przejdźmy do drugiego zadania, polegać ono będzie na wyrażeniu mega silnej intencji. Przeczytaj następny akapit, a następnie natychmiast to wykonaj.

Usiądź wygodnie na fotelu lub połóż się na łóżku. Niech będzie to ciche i spokojne miejsce, bez zbędnego zamieszania i hałasów. Zamknij oczy i uspokój się bardziej, oddychaj głębiej i wolniej. A teraz zrelaksuj się na swój sposób. Myślisz, że dobrze to zrobiłeś? Wiem, że potrafisz jeszcze lepiej, odpręż się jeszcze bardziej, nie myśl o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości tylko odpręż się do cholery! Powiedź sobie głośno w głowie, po prostu pomyśl (niemal krzycząc): pragnę z całych sił wyjść z ciała. Powtórz to 10 razy w taki sposób jakby zależało od tego Twoje życie. Wyjdę z ciała, albo zginę za 13 sekund. Wyraź po prostu to z największą pasją jaką kiedykolwiek wyraziłeś w swoim życiu, wyraź tę intencję całym sobą, całym swoim jestestwem. Już? Serce bije Ci mocno, oddychasz szybciej i głębiej? To znaczy, że zrobiłeś wszystko prawidłowo, wywołałeś w sobie prawdziwą i szczerą chęć wyjścia z ciała. Ona pomoże Ci w motywowaniu się do treningu OOBE w przeciągu kilku dni, oraz do czytania i wykonywania wszystkich zadań w tym kursie, bowiem czeka Cie kilka cennych lekcji.

Często przypominaj sobie o tym, że wyjdziesz z ciała. Jak to skutecznie zrobić? Przygotuj kilka karteczek, myślę, że 3 powinny wystarczyć, jeśli chcesz możesz zrobić ich więcej. Na każdej z nich napisz: Dam z siebie wszystko i wyjdę z ciała! Karteczki w miarę możliwości przyczep w miejscach gdzie spędzasz najwięcej czasu. Dla przykładu: przyczep na monitor, na telewizor, na ścianie w ubikacji, na lustrze w łazience itd. Jeśli chodzisz do szkoły możesz napisać na swoim piórniku w środku czy na zewnątrz dużymi literami OOBE lub coś w tą deseń. Możesz wymyślić coś równie kreatywnego, aby ta rzecz przypominała Ci o podróży poza ciałem. Pozostawiam Ci tutaj wolną rękę i liczę na Twoją pomysłowość!

Czekaj na następną lekcję, będzie już jutro. Nauczysz się lepiej wykorzystywać swój zeszyt, czy kartki na których dziś pisałeś. Brzmi dziwnie? Poczekaj do jutra, a wszystko Ci wyjaśnię.
Podsumowanie:

1.Zapisz cele jakie chcesz zrealizować w OOBE i dlaczego chcesz tego doświadczyć.
2.Zrelaksuj się i wyraź najsilniejszą intencję w swoim życiu: Pragnę z całych sił wyjść z ciała
3.Stwórz swoją przypominajke o chęci wyjścia z ciała. Mogą to byś karteczki lub napis w piórniku.

Zadanie na szkolną 6:

Przepisz do zeszytu lub na jakąś kartkę. Dwa razy akapit 3, 5 i 6 dla lepszego utrwalenia zadań i zwiększenia zaangażowania, jeszcze kiedyś Ci się przydadzą!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polito.pun.pl www.metin6.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.sp34rocznik2010.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl